Berna Özdemir Taşpınar’dan yoğun bakımdaki Şekip Taşpınar’a: Haziranda ölmek zor

Alkol zehirlenmesi nedeniyle ağır bakıma kaldırılan oyuncu Şekip Taşpınar’ın eşi Berna Özdemir Taşpınar, toplumsal medya hesabından bir paylaşım yaparak eşine seslendi. Berna Özdemir Taşpınar, “Senin o hoş şefkatin, merhamet dolu yüreğinden bizi yoksun bırakma sevgilim. Haydi uyan, ‘Haziranda ölmek zor'” dedi.

Berna Özdemir Taşpınar’ın paylaşımında kullandığı sözler şöyle:

“Benim canım sevgilim. Haydi artık bak kaç gün oldu sesini duyamıyorum. Beni ve çocuklarımızı daha fazla bekletme. Biz olmadan her şey eksik. Sen çok güçlüsün ben bunu biliyorum, o kadar çok seviliyorsun ki tanıdığın tanımadığın tüm beşerler sana tüm hoş güçlerini ve dualarını yolluyorlar. Minik, Pıtı, Kömür, Beşiktaş, Balım, Asi, Beyak, Coci, Müdür, Tostos ve bu çok küçük ve çok zayıf bu ölür. ‘Benim bunu yaşatmam lazım’ diye aldığın benim onun ismini Cino koyduğum çocuklarımız hepimiz meskende seni bekliyoruz. Senin o hoş şefkatin, merhamet dolu yüreğinden bizi yoksun bırakma sevgilim. Haydi uyan ‘Haziranda Ölmek Zor’. Seni çok seviyorum, seni çok seviyoruz.”

Muğla’da Sıtkı Koçman Hastanesi’nde ağır bakımda uyutulan 54 yaşındaki oyuncunun durumu hâlâ stabil. Hekimler ağır bakımdaki Şekip Taşpınar’ı bugün uyandırmaya çalışacak.

Şekip Taşpınar, ‘Kurtlar Vadisi Pusu’, ‘Beyaz Gelincik’, ‘Behzat Ç.’, ‘Karadayı’, ‘Cesur Yürek’ ve ‘Arıza’ üzere birçok projede rol almıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir